Daha Uzun Görünmenizi Sağlayacak 5 İp ucu

Daha Uzun Görünmenizi Sağlayacak 5 İp ucu

Daha Uzun Görünmenizi Sağlayacak 5 İp ucu

Hepimizin bakış açısı ne olursa olsun vücudunu sevmekle birlikte, daha kısa boylu kızların neden biraz daha uzun boylu görünmek isteyişleri tamamen anlaşılabilir. Tabii ki, kısa olmak kesinlikle fiziksel olarak kötü bir durum değildir. Fakat boyunun kısa olduğunu düşünenler elbette olabilir. Basit ve etkili yöntemlerle biraz daha uzun görünmeyi düşünüyorsanız eğer, farkı bir tık kapatmak için işte size 5 kolay hile...1. Kısa SaçlarUzun görünmenin yollarından biri ; Saçlarınızı en azından omuzun hemen üstünde veya bir kaç santim aşağısında kestirmeyi düşünün.

2. Topuz
Saçlarınızı kestirmeye kıyamıyorsanız ve uzun olmasından dolayı kendinizi mutlu hissediyorsanız eğer, üstten dağınık bir topuz ile bu işi halledebilirsiniz. Böylece saçlarınızı kestirmek zorunda kalmayacaksınız.3. Yüksek bel pantolon 
Pantolon giymeyi düşünüyorsanız eğer kesinlikle yüksek bel bir pantolon giymenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.... Veya kısa etek giymeyi tercih edebilirsiniz...

4. Büyük boy çantalardan uzak durun
Evet, eğer daha uzun boylu görünmekten bahsediyorsak, büyük çantaları bir kenara bırakmak en doğru karar olacaktır. Bunun yerine omuz genişliğinden daha küçük olan çanta modelleri tercih edilmeli.

5. Doğru ayakkabı seçimi
Ve böylece...  asansör ayakkabı veya platform topuklu ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Spor tercihlerinizde asansör spor ayakkabı modelleri daha uygun olacaktır. Eğer bir spor ayakkabı giymeyecekseniz tercihlerinizi yaparken ayak uçlarını gösteren kesimlerden yana seçmelisiniz ki bu bacaklarınızın uzunluğunu göstersin.
Yorum Gönder

0 Yorumlar