2017'nin En İyi Teknoloji Oyuncakları

2017'nin En İyi Teknoloji Oyuncakları


2017'nin En İyi Teknoloji Oyuncakları

Hot Wheels Osmo MindRacers

Klasik Hot Wheels otomobilleri Osmo platformu MindRacers kiti ile bir ipad bağlanır ve oyuncular yarış için arabalarını kullanırlar. Oyun aynı anda hem ekranda hem de ekran dışında oynar, çocuklar arabalarını kontrol ederek, kameranın önündeki tokensleri aşağı çekerek, kendilerini güçlendirerek ya da rakiplerine, Mario Kart tarzıyla saldırırlar.

Tüm MindRacer kiti sizi 80 $ 'a geri getirecek, ancak Osmo iPad tabanına sahipseniz, oyunu 60 $ karşılığında yakalayabilirsiniz.

Amazon'dan bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.


Hot Wheels Osmo MindRacers


Meccano MeccaSpider

Modern gençler için güncellenen bir başka klasik oyuncak olan Meccano's (ya da Erector's) MeccaSpider, her türlü eğlence ile tamamlanan eski bir inşaat seti olarak başlıyor. Fark, bir kez bittiğinde, bu uygulama kontrollü robotik örümceğin programlanabilir olması ve odayı korumak ya da onu hayata geçiren çocuklarla oyun oynamak için yapılabilmesidir.


Yapım ve kodlamanın bu kombinasyonu, MeccaSpider'ı mükemmel bir STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) oyuncağı haline getiriyor ve şu anda 72 dolara satılıyor.

Amazon'dan bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.

Meccano MeccaSpider


Sphero R2-D2 & BB-9E

Son Jedi ile sinemaları vurmak üzere, çocuklar (ve büyük çocuklar) Star Wars oyuncakları için ses getirecek ve Sphero'nun app kontrollü droidleri istek listesinin en üstünde olacak.Bu yılın versiyonları BB-8'in “kötü ikiz” BB-9E ve ikonik R2-D2'yi, küçük robotun şimdiye kadar gördüğü en havalı oyuncak versiyonu olduğunu düşündüklerini içeriyor.


Bir akıllı telefon uygulamasıyla robotlar etrafta gezilebilir, programlanabilir ve oyun oynayabilir. Ve her ikisi de şu anda 130 dolara satılıyor, bunlar kesinlikle aradığınız droidler olabilir

ThinkGeek'ten bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.


Sphero R2-D2 & BB-9E


Sphero Spiderman

Çocuklarınız Star Wars'dan daha fazla süper kahramanlar ise, Sphero'nun konuşkan Örümcek Adam oyuncağı iyi bir seçim olabilir. Bu 8,5 inç (22 cm) örümcek, duygularını büyük, hareketli LCD gözler aracılığıyla ifade ediyor, ancak ana çekim onun ses işlevleri. Spidey, şakalar ve öyküler anlatabilir, oyun oynayabilir ve sesle yönlendirilen etkileşimli görevlerde çocukları alabilir ya da sadece hareket sensörü ve hızlı zekâsıyla gözlerden uzak kardeşlerden bir odayı korumaya bırakılabilir.


İOS ve Android cihazlarda çalışıyor.

ThinkGeek'ten bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.

Sphero Spiderman

Super Nintendo Classic Edition

Nintendo, en eski eski favorisi olan SNES Classic Mini ile hayranları tekrar bellek şeridi alıyor. Bu retro rerelease, Mario, Donkey Kong, Zelda, Kirby, Metroid, Street Fighter and Mega Man gibi oyunları içeren oyunların büyük bir listesi ile önceden yüklenmiş olan 90'ların başlarındaki zorunlu ev konsolunun avuç içi versiyonudur. Ayrıca, uzun zamandır kayıp olan Star Fox 2, ilk kez oynanabilir.

Super Nintendo Classic Edition


VRSE

VRSE sistemi, kulaklığa kayan ve Bluetooth üzerinden bir hareket algılayıcı denetleyiciye bağlanan bir iOS veya Android akıllı telefon tarafından desteklenmektedir. Donanım, Batman ve Jurassic World olmak üzere iki farklı versiyona sahip olsa da, farklılıklar derinlemesine olup, bu yüzden her iki VR oyunu da her iki kulaklıkta da oynanabilir.


En iyi bölüm çocukların batman olması. 360 derecelik videoları ve hatta FPV özellikli uçakları uçurabilen bir bütçe VR kulaklığı haline geliyor.

Amazon'dan bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.


VRSE

Mardles AR storybooks


İşte küçük çocuklar için bir tane. Hikayeler günümüzde iPad'lerle rekabet etmekte zorlanıyor, bu yüzden ikisini neden birleştirmiyorsunuz? Life Dizisine Gelen Mardles Hikayeleri normal bir resimli kitap gibi okunabilir, ancak bu resimler bir arkadaş listesini çalıştıran bir telefon veya tablet aracılığıyla görüntülediğinizde sayfayı atlar. 3B sahneler, animasyonlu artırılmış gerçeklikte açılır, böylece çocuklar, karakterler ve nesnelerle etkileşimde bulunmak, kapıları açmak, ağaçlarını sallamak veya etraftaki hayvanları hareket ettirmek gibi eylemler gerçekleştirmek için ekrana dokunabilirler.


Uygulama iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kitapların kendisi, her biri sadece 5.99 £ (yaklaşık 8 ABD Doları) olacak. Daha yaratıcı çocuklar için, Mardles ayrıca AR çıkartma ve boyama kitaplarına da sahiptir.

Amazon'dan bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.
Mardles AR storybooksExtreme Fliers Micro Drone 3.0+


DJI'nin dizisi piyasanın en yüksek seviyesine hükmederken, küçük pilotlar genç pilotların kanatlarını kazanmaları için harika bir yoldur. Mekanik bir gimbalın olduğu en küçük drone olan Extreme Fliers'ın Micro Drone 3.0+ teknolojisi, küçük bir pakete çok fazla teknoloji sunuyor. Bir 720p kamera, bir FPV seçeneği ve 45 km / s'ye kadar rüzgarlarda uçmasını sağlayan sofistike bir düzeltici sistem ile yüklü.


Micro Drone 3.0+ şu anda drone, kamera, cep telefonu kontrol cihazı, batarya ve şarj cihazı, VR kulaklık ve ekstra bir dizi seti içeren bir combo pakette 153 dolara satılıyor. Bu gerçekten küçük çocuklar için değil, ama hayatındaki ara ya da genç için harika bir hediye olabilir.

Extreme Fliers Micro Drone 3.0+

NASA Apollo Saturn V rocket Lego set


Lego bu sene muhteşem setler yayınladı. Kutunun içinde: tam olarak 1.969 parça var ve bittiğinde bir metre duruyor. 2017 Lego kataloğunun diğer önemli özellikleri arasında NASA'nın etkili kadınları, görkemli Tac Mahal'ı ve Danimarka'da yeni açılan Lego HQ binasının yeniden inşasını içeren bir set yer alıyor. Kendisi plastik tuğlalardan yapılmış gibi görünmek için tasarlandı.


Amazon'dan bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.

NASA Apollo Saturn V roket Lego seti

RazorX Cruiser Elektrikli Kaykay


125 watt'lık bir motorla çalışan pano, 10 mph (16 km / s) hızına kadar çıkabiliyor. Uzaktan kumanda ile hızı ayarlanabiliyor.


Amazon'dan bu ürünü buraya tıklayarak satın alın yada ürünü inceleyin.

RazorX Cruiser Elektrikli KaykayYorum Gönder

0 Yorumlar