MOBROG'da Anket Cevaplayarak Para Kazanın

MOBROG'da Anket Cevaplayarak Para Kazanın


MOBROG'da Anket Cevaplayarak Para Kazanın
Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü ?


Anket doldurarak para kazanmak evet mümkün... Fakat öyle yazılıp çizilenler gibi asla çok para kazanmak mümkün değil maalesef.

Eğer gerçekten boş zamanının var ise, ev hanımıysanız, öğrenciyseniz, esnek çalışma saatleriniz var ise anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak çok para kazanını ben henüz ne gördüm ne de duydum. Eğer öyle bir şey olmuş olsaydı bunu eminim herkes yapardı. Çünkü zamanında çok araştırdım ve nakit para şeklinde hesabınıza gerçekten para yatıran çok az site var çoğu puan veya hediye veriyor. Yada bazı siteler var kazandığınız hediye veya puanları nakde çevirme imkanı sunuyor.

Ben bu yazımda mobrog anket sitesinden özellikle bahsetmek istedim, nedeni ise bizzat kendim halen anket sitesinde anket dolduruyorum. Mobrog hesabımda şu an Türk parası ile 37.34 Türk lirası var 😉

Anketler öyle her zaman olumlu sonuçlanmayabiliyor. Gelen anketler sizin hesabınızda oluşturduğunuz profilinize göre geliyor, böyle olduğu halde ne yazık ki her anket ilk bir kaç soruda verdiğiniz cevaplardan dolayı sistem anketi kapatabiliyor. Böylelikle yeni bir anket gelmesini beklemek zorunda kalıyorsunuz. Verdiğiniz tüm cevaplar sistemin veri tabanında kayıtlı oluyor. Çelişkili cevaplar verildiği takdirde sistemin bunu anlaması uzun sürmüyor. Bu yüzden doğru cevaplar verin ki size uygun anketler gelsin.

Mobrog, bu yüzden güvenle anket dolduracağınız bir anket sitesidir. Sisteme kayıtlı emailinize zaman zaman anketler gönderir. Bu anketlerin çoğunu bilgisayar üzerinden doldurabilirsiniz. Mobil üzerinden kabul etmiyor. Ayrıca ek bir bilgi daha bir anket doldurduktan sonra tarayıcınızın geçmişini mutlaka silip yeni bir anketi doldurmaya başlayın.

İşte benim Mobrog anket sitesindeki hesabım.

Şu anda tamamlamam gereken iki anket olduğunu ve hesabımda 5.80 euro olduğunu görüyorsunuz.

Bu sitede e mail adresini yazıp eklediğiniz arkadaşlar eğer 3 anket tamamlarsa sizede ekxtra ücret ekleniyor.

Eğer sizde gerçekten bir anket sitesinden yararlanmak istiyorsanız bu anket sitesinden ben çok memnunum. Ödeme alan arkadaşlarım var. Siz de profilinizi doğru şekilde tamamlayın ve anket gelmesini bekleyin. Mailinizi arada kontrol edin ki gelen anketleri kaçırmayın. Anketlerin de bir süresi var çünki, zaman aşımına uğramadan cevaplayın.

Anket sitesine gitmek ve üye olmak için tıklayın. Mobrog

Yorum Gönder

0 Yorumlar