Marketagent İle Anket Cevapla Para Kazan


Marketagent İle Anket Cevapla Para Kazan


Merhaba, size yakın zamanda öğrendiğim ve benimde üyelik yapıp inceleyip araştırdığım güvenilir ve nakit olarak ödeme yapan bir anket sitesinden bahsetmek istiyorum.

Pasif gelir olarak Marketagent.com sitesinden boş vakitlerinizde anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Ödeme seçenekleri olarak Skrill mevcuttur. Sitenin asıl dili Ingilizce'dir fakat Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Siteye kayıt olmak oldukça hızlı, bir kaç adımda kısa sorularla hızlı bir şekilde profilini doldurduktan sonra otomatikman 1,5 euro ya eş değer olan 150 puan kazanıyorsunuz. Kayıt işlemi ve profilinizi ayarladıktan sonra tarayıcı bildirimlerini açmanızı öneririm, nedeni anket geldiğinde hemen cevaplamanız ve gelen anketi kaçırmamanız için. Kazandığınız puan 200 e ulaşınca Skrille havale yapabiliyorsunuz.

Bu site güvenilir bir sitedir. Nakit ödeme yapar, dilerseniz aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz Boş zamanlarınızda pasif bir gelir olarak euro üzerinden hesabınızda da biriktirebilirsiniz. Daha sonra kullanmak için skrill ödemesi ile paranızı güvenli bir şekilde alabiliyorsunuz.

Linkten üye olursanız ben sizin referansınız olmuş olacağım ve yalnız değilsiniz sorularınız için iletişim bölümünden bana e-mail göndermekten çekinmeyin. Yorum bölümüne de sorularınızı yazabilirsiniz .


Marketagent.com' a üye olmak için tıklayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar