ClixSense'de Anketleri Cevapla Para Kazan


ClixSense'de Anketleri Cevapla Para Kazan

Merhaba, yine bu gün sizlere anket sitesi ile pasif gelir kazandıran güvenilir bir siteden bahsetmek istiyorum.

Uzun dönemden beri boş zamanlarımda bu sitede anket cevaplıyorum. İlk zamanları ödeme kotasını doldurduktan sonra bir ödeme isteyip ödememi aldım. Hakikaten bu sitede büyük bir anket sitesi ve size diğerlerinden daha iyi bir pasif gelir kazandırıyor açıkcası.

Sitede size extradan bazı görevler veriliyor bu günlük görevleri tamamladığınızda bonus kazanıyorsunuz. Bonus ise size yine nakit olarak dönüyor ve bakiyenize ekleniyor. Günlük görevler ise örnek veriyorum 2 anket tamamlamanızı istiyor,10 görevi bitirmenizi istiyor ve sitede offers bölümünden teklif tamamlamanızı istiyor. Bunların tamamını yaptığınız takdirde size bonus puan vererek bakiyenize ek ilave gelir yapmış oluyorsunuz. Damlaya damlaya göl olur misali ツ

Ayrıca sitede teklifler bölümü var ''OFERS''. Bu teklifleri de dilerseniz yapıyorsunuz, tabii bu tekliflerin kendine göre bazı şartları var. Teklifi sunan site sizden bir şey satın almanızı isteyebilir. Fakat bazı teklifler oyun vs gibi olabiliyor ve siteye mobil telefon üzerinden üyelik istiyor. Teklifi gerçekleştirmek için üyelik kaydınızı gerçekleştirip oyun oynamanızı isteyebiliyor ve bunun karşılığında ücret alıyorsunuz. Yada satın alma işlemi olabiliyor. Artık teklif neyse ücret karşılığında olmak kaydıyla ona göre sizden bir şey yapmanızı istiyor. Teklifi gerçekleştirdiğiniz takdirde teklifin değeri neyse onu kazanıyorsunuz. Bu bir dolarda olabiliyor veya daha altıda olabiliyor.

Referans sistemi bu sitede yine size diğer anket sitelerine oranla iyi kazandırıyor.

Bunların hepsini topladığınızda e çok iyi olmasını beklemeyin tabii ama yine kazanıyorsunuz. Hesabınızda birikim olarak dursun nasıl olsa dolar olarak orada öylece yatıyor. Hesap bakiyenizi ClixSense üzerinde bekletebilirsiniz, ne zaman skriil ile kullanmak istediniz, bir kaç gün öncesinden hesabınıza yatmasını isteyebilirsiniz. Site tam anlamıyla güvenilir bir anket sitesidir. O yüzden sıkıntı yok.

Skrill kullanmak istemiyorsanız bu sitede farklı ödeme yöntemleri de var ben skrill kulladığım için Skrill üzerinden örnek veriyorum. Skrill hesabım üzerinden sanal kart oluşturdum ve amazon, ebay gibi büyük e-ticaret yapan sitelerden alışveriş yapabiliyorsunuz.

Sitede ki forum sayfasından türk kullanıcıları görebilmeniz mümkün ve forum bölümünde alınan ödemeleri bir çok kişi kanıt olarak göstermektedir. Dilerseniz forumu inceleyebilirsiniz. Unutmadan belirtmek isterim; bir önceki bloğumda ödeme kanıtı benim de vardı. Fakat bloğum uçtuğu için bir çok yazılarım kayboldu maalesef.

Bir de kendi kendinizi referans yapmaya kalkışmak iyi bir fikir değil. ClixSense ciddi bir anket sitesi ve aynı zamanda güvenilir büyük bir anket sitesidir. Bu yüzden vpn kullanarak aynı bilgisayardan bir başka hesapla giremezsiniz. Bir ip adresi kabul etmektedir. Her ip adresine bir hesap düşüyor yani.

Kısaca avantajlı bir anket sitesi, bu siteye kesinlikle güvenebilirsiniz. Size referans olmam için aşağıdaki linke tıklayarak üyelik kaydınızı yapıp ClixSense ile ilgili tüm sorularınıza yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Bloğumda ki iletişim bölümünden veya aşağıdaki yorum bölümünden bana ulaşarak sorularınızı iletiniz ve vakit kaybetmeden para kazanmaya şimdi başlayabilirsiniz. Dilerseniz ClixSense üzerinden birbirimizi chatten ekleyebiliriz.

1. Seçenek : ClixSense Kayıt İçin Buraya Tıklayın

2. Seçenek : ClixSense Kayıt


Yorum Gönder

0 Yorumlar